| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Początek wakacji w Lekowie Drukuj Email
piątek, 01 lipca 2016 17:59

03

Początek wakacji w świetlicy upływa na realizacji projektu „Akcja Cooltura!”. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach plastycznych, ale nie tylko. Korzystając ze słonecznych dni chętnie bawią się na świeżym powietrzu uczestnicząc w konkurencjach sportowych oraz w świetlicy grając w gry planszowe, dzięki którym rozwijają koncentrację uwagi i logiczne myślenie. Z kolei we wtorek, 28 czerwca odbyły się zajęcia w ramach projektu „Pogotowie pierwszej pomocy”. Podczas warsztatów Seniorki z Lekowa nauczyły się rozpoznawać objawy udaru mózgu i zawału serca, a także dowiedziały się jak postępować przy omdleniach, zasłabnięciach, zwichnięciach czy złamaniach.

Ewa Wojtów