| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

„Kąpiel po alkoholu to brak wyobraźni” Drukuj Email
wtorek, 26 lipca 2016 07:14

kampania woda

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego realizuje kampanię promującą trzeźwy wypoczynek nad wodą. W Polsce blisko 30% utonięć związanych jest ze spożywaniem alkoholu. Celem kampanii jest propagowanie trzeźwości i ukazanie zagrożeń i negatywnych skutków spożywania alkoholu podczas wypoczynku nad i na wodzie. Kampania polega na ekspozycji w sezonie letnim plakatów oraz billboardów promujących trzeźwy wypoczynek nad wodą. Kampania promowana będzie również na kąpieliskach poprzez skrzydła reklamowe z hasłem kampanii a także na ekranach zamontowanych w szynobusach Przewozów Regionalnych. Pakiety z materiałami promocyjnymi zostaną wysłane do gmin województwa zachodniopomorskiego leżących w pasie nadmorskim oraz na kąpieliska przy wodach śródlądowych.