| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

UKS AVATAR LEKOWO "WAKACJE z AVATAREM 2016" Drukuj Email
wtorek, 26 lipca 2016 14:03

 

UKS AVATAR LEKOWO
"WAKACJE z AVATAREM 2016".   Dzień pierwszy - 5 lipiec 2016r.  Dzięki dofinansowaniu przez władze samorządowe Gminy Świdwin tj.  Pana Wójta Kazimierza Lechockiego oraz jego Zastępcy Pani Joanny Anglisz-Myszka,  dnia 05.07.2016r. nasz klub rozpoczął akcję "WAKACJE z AVATAREM 2016". Pierwszego dnia wspólnych wakacji udaliśmy się do Park Rekreacyjno - Edukacyjny "Sea Park" w Sarbsku, do miejsca rozrywki związanego z tematyką mórz i oceanów, oraz historią i kulturą Pomorza.  Jedyny tego typu park gdzie można na żywo zobaczyć pływające w basenach uchatki kalifornijskie, foki szare oraz kotiki południowoamerykańskie. Podczas 5-godzinnego pobytu w parku, przesympatyczna pani przewodnik pokazała nam w kolejności:
- FOKARIUM - cz.1 (prezentacja karmienia fok oraz trening medyczny),
- OCEANARIUM PREHISTORYCZNE 3D,
- MUZEUM MARYNISTYCZNYM,
- PARK MAKIET ZWIERZĄT MORSKICH (w naturalnej wielkości),
- WRAK na WSPAK,
- WOLIERY z PTAKAMI,
- GALEON PIRATA,
- PARK MINIATUR LATARNI MORSKICH,
- FOKARIUM - cz.2 (prezentacja tresury sportowej oraz pokaz cyrkowych umiejętności fok
                                    z piłkami i innymi przyborami - rewelacja !!!),
- KINO EMOCJI 5D. Po zakończeniu zabawy w parku o godz. 16:00 wyjechaliśmy na nocleg do Malborka. Krzysztof Gancarz.