| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

UKS AVATAR LEKOWO Drukuj Email
sobota, 13 sierpnia 2016 13:38

02

"WAKACJE z AVATAREM 2016" - Dzień trzeci - 12 lipiec 2016r. ZWYCIĘŻAĆ, POKONYWAĆ - niekoniecznie rywala, to mogą być przeszkody, konkursy, wyścigi, zadania, problemy... SPRAWDZAĆ SIĘ - poprzez zabawę badać granice swoich możliwości i czerpać z tego radość... INTEGROWAĆ SIĘ - pomagać innym i być z tego dumnym. Z odrobiną zadziorności przełamywać własne słabości. MASZ BYĆ ZWYCIĘSKI I TYLE !!! Dlatego właśnie wybraliśmy się do Parku Linowego w Rudnicy, jednego z największych tego typu obiektów na Pomorzu (7 tras). Trasa nr 1 dla maluchów więc zaczynamy o od 2, którą przechodzą wszyscy uczestnicy. Podobnie rzecz się ma z nr 3! Większość z powodzeniem przeszła trasę nr 4 (zjazdową) oraz nr 5 niebieska (śr. trudna). Nieliczni odważyli się jeszcze na nr  6 czerwoną (kat. trudna). Najtrudniejszą trasę nr 7, a co za tym idzie cały park linowy - trasy od nr 2 do 7, bardzo sprawnie pokonali Ilona Lis, Gabrysia Folega, Filip Gontarczuk, Izabela Jagodzińska oraz Jakub Lemieszek.

Tekst: Krzysztof Gancarz,  fot.: Daria Babulewicz.