| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Podziękowanie dla Fundacji Hearts WorldWide Drukuj Email
niedziela, 04 września 2016 12:16

DSCN9255

Składamy bardzo serdeczne podziękowania Fundacji Hearts World Wide i jej Prezesowi p. Joannie Łysiak, za przekazanie rehabilitacyjnego materaca do magnetostymulacji o niskiej częstotliwości „Viofor JPS”, ufundowanego przez firmę MED&LIFE sp.z o.o. z siedzibą w Komorowie. Materac trafił do Środowiskowego Domu Samopomocy „Razem Łatwiej” w Klępczewie i będzie wykorzystywany do rehabilitacji potrzebujących osób z niepełnosprawnościami z terenu gminy Świdwin. Dzięki Fundacji Hearts WorldWide wielu chorych otrzyma niezbędną w codziennej rehabilitacji pomoc, która w znaczący sposób poprawi jakość ich życia.

Wyrażamy wdzięczność za bezinteresowną pomoc, życzliwość i okazane wsparcie.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy!

DSCN9257

 

DSCN9259

 

DSCN9260