| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

UKS AVATAR LEKOWO. Obóz sportowy w Niemczech (SANITZ) 16-17-18 wrzesień 2016r. Drukuj Email
poniedziałek, 12 września 2016 12:41

uksavatar03

Wspólne zajęcia młodych piłkarzy prowadzone przez trenerów HSV HAMBURG. Wyjazd w piątek (16.09) godz.:10:55 basen Świdwin – 11:05 szkoła w Lekowie, powrót w niedzielę (18.09). Zawodnicy wytypowani przez UKS Avatar Lekowo: 1. Filip Gontarczuk, 2. Mariusz Kubiś, 3. Kamil Skwarek, 4. Igor Szwedun, 5. Dominik Świątczak, 6. Jakub Lemieszek, 7. Kacper Panasz, 8. Patryk Gil + 7 zawodników z UKS Rega Bierzwnica.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Świdwin Panu Kazimierzowi Lechockiemu za pokrycie kosztów transportu oraz Kierownikowi Referatu Kultury, Sportu i Zdrowia Sebastianowi Basiejko za organizacyjne przygotowanie wyjazdu. Zarząd Uks Avatar Lekowo.

Opiekunowie: Krzysztof Gancarz (Avatar), Marta Beata Jalowska (Rega).

Organizatorem obozu jest zaprzyjaźniona z Gminą Świdwin, Gmina Sanitz.