| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

DZIEŃ CHŁOPAKA Drukuj Email
wtorek, 18 października 2016 10:17

2

30.09.2016 roku w naszym Przedszkolu odbyła się zabawa zorganizowana dla wszystkich chłopaków z okazji ich święta. Dzień Chłopca rozpoczął się od zabaw ruchowych, a raczej konkurencji zręcznościowych dla naszych chłopców. Zadania były bardzo trudne, ale oni poradzili sobie z nimi znakomicie. Zakończone konkurencje nie były jednak równoznacznym końcem zabaw. To dopiero był początek. Dzieci radośnie bawiły się i wspólnie tańczyły. Po zakończeniu zabaw powróciły do sali. Tam dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i wręczyły im podarunki, które wcześniej wykonały. Chłopcy byli bardzo szczęśliwi, a na ich buziach malował się uśmiech. Dziewczynki obdarowały swoich kolegów pięknymi serduszkami z życzeniami. Uśmiechów na buziach zarówno obdarowanych chłopców jak i dziewczynek, które przygotowały tak piękne upominki nie można opisać słowami. Trzeba było to zobaczyć. Zachwytom nie było końca.

Anna Łaput