| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

UKS Avatar Lekowo Drukuj Email
środa, 19 października 2016 12:10

uks02

WTOREK 18.10.2016 r. "Wielkim sekretem sukcesu jest fakt, że nie ma żadnego sekretu. Cokolwiek jest Twoim celem, możesz to osiągnąć jeśli tylko jesteś gotowy do pracy". AVATAR to - AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA - ZABAWA I ROZWÓJ - CZAS SPĘDZONY Z PRZYJACIÓŁMI - WSPÓŁPRACA. Współpraca rozumiana jako działanie na rzecz dzieci, zaowocowała spotkaniem 27 członków UKS Avatar Lekowo z Panią Barbarą Kolasińską reprezentującą FUNDATION FOR CORPORATE SOCIAL RESPONSIBLE. Podczas spotkania rozmawialiśmy o modzie na aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie a także ich znaczeniu oraz roli na życie młodego człowieka XXI wieku. Podczas spotkania chłopcy (wraz z trenerem), uczestnicy obozu sportowego w Niemczech (16.09. - 18.09.16), w uznaniu za ich zasługi w krzewieniu aktywności fizycznej wśród młodego pokolenia mieszkańców Gminy Świdwin otrzymali z rąk Pani Barbary drobne upominki rzeczowe. Dziękujemy.

Trener Krzysztof Gancarz.