| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Pasowanie na Przedszkolaka Drukuj Email
czwartek, 03 listopada 2016 12:19

1

Wydarzenia z dnia 28 października pozostaną na długo w pamięci przedszkolaków z Zespołu Szkół w Lekowie i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość, a mianowicie - pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości wzięli udział rodzice, rodzeństwo, dziadkowie oraz inni członkowie rodzin naszych przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przybyłych gości a następnie przedstawienia części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i tańce. Widownia gromkimi brawami nagrodziła naszych „małych aktorów” a dyrektor Jakub Szynkowski dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka „zaczarowanym ołówkiem”. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał medal pasowania. Wszystkim podobała się zabawa, chociaż w niejednym oku mam pojawiły się łzy wzruszenia. Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć – Mamo, Tato – jestem przedszkolakiem!

Anna Łaput

2

 

3