| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Październik w świetlicy wiejskiej w Krosinie Drukuj Email
piątek, 04 listopada 2016 12:31

Krosino pazdziernik 3

W październiku, na świetlicy wiejskiej w Krosinie, dzieci brały udział w zajęciach plastycznych, których tematem była Jesień. Z materiałów naturalnych, takich jak liście, kasztany, żołędzie i szyszki dzieci tworzyły obrazki przedstawiające zwierzęta i krajobraz jesienny. Prace te były bardzo kolorowe i pomysłowe. Największe zainteresowanie budziły zajęcia plastyczne z wykorzystaniem filcu. Dzieci, używając szablonów, wykonywały z tego miękkiego materiału pacynki, zakładki i zwierzątka. Starszym dzieciom szycie szło dość dobrze, lecz młodsze potrzebowały pomocy. Wszyscy z radością bawili się własnoręcznie zrobionymi pacynkami.

Danuta Leske