| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Świetlicowe wydarzenia Drukuj Email
wtorek, 08 listopada 2016 11:34

Halloweenowe przekąski

W świetlicy w Smardzku, w październiku, oprócz gier i zabaw z wykorzystaniem jesiennych darów, w dniu 6 października br. w ramach projektu ,,Powiat Świdwiński przyjazny dzieciom”, finansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich odbyły się zajęcia ekologiczne. Zajęcia przeprowadził pan, który prowadzi gospodarstwo ekologiczne i ma certyfikat ekologiczny na swoje produkty. Na zajęciach dzieci dowiedziały się co to jest żywność ekologiczna, skąd się biorą produkty ekologiczne i poznały wiele innych ciekawostek związanych z ekologią. Na koniec spotkania pan poczęstował wszystkich własnoręcznie upieczonym chlebem na zakwasie.

Ponadto pod koniec miesiąca wspólnie z dziećmi przygotowaliśmy różne dekoracje i przekąski związane z Halloween.

Opiekun świetlicy