| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

III Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Powiatu Świdwińskiego Drukuj Email
wtorek, 15 listopada 2016 08:42

uks02

W dniu 07.11.2016 r. w Gminnej hali Sportowej w Lekowie, odbył się III Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Powiatu Świdwińskiego (rocznik 2001 i młodsze). Udział brały cztery zespoły zaproszone przez organizatora imprezy, Avatar Lekowo (Prezes Agata Gontarczuk): Gimnazjum Brzeżno, Gimnazjum Połczyn Zdrój, Gimnazjum Redło, UKS Avatar Lekowo.
Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Avatar Lekowo
2. Gimnazjum Redło
3. Gimnazjum Połczyn Zdrój
4. Gimnazjum Brzeżno.
Podopieczne Krzysztofa Gancarz grały w składzie: 1. Adrianna Szczygieł-kpt., 2. Zuzanna Stelmach-br., 3. Ilona Wojnarowicz, 4. Małgorzata Gasparowicz, 5. Ilona Lis, 6. Gabrysia Folega, 7. Sandra Chowaniec, 8. Marta Łęcka, 9. Karolina Borsa, 10. Dagmara Adamczyk, 11. Izabela Jagodzińska,
12. Klaudia Leśniewska.
AVATAR - G. Redło 10-3 ; AVATAR - G. Połczyn Zdrój 14-5 ; AVATAR - G. Brzeżno 8-2.

Dziewczyny, nasze gratulacje !!!

Tekst: Krzysztof Gancarz.
Zdjęcia: Jagoda Pudełek.