| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby chcące założyć działalność gospodarczą na bezpłatne szkolenia z zakresu pozyskiwania środków z PROW 2014-2020 Drukuj Email
środa, 16 listopada 2016 09:52

Plakat LGD

Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby chcące założyć działalność gospodarczą na bezpłatne szkolenia z zakresu pozyskiwania środków z PROW 2014-2020 .

Lokalna Grupa Działania –„Powiatu Świdwińskiego” zaprasza mieszkańców powiatu świdwińskiego do udziału w szkoleniu dot. podziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego przez społeczność”.

Szkolenie odbędzie się w dniu   21.11.2016r. ( PONIEDZIAŁEK) o godz. 10:00 w  sali konferencyjnej Starostwa  Powiatowego, ul. Mieszka I 16

 Szkolenie skierowane jest do: 

- Osób fizycznych planujących założyć działalność gospodarczą,
- Mikro i małych przedsiębiorstw,

UWAGA!!!! - BENEFICJENT KTÓRY BRAŁ UDZIAŁ W SZKOLENIU , INDYWIDUALNYCH KONSULTACJACH ORAZ PODDAł WERYFIKACJI KOMPLETNY WNIOSEK PRZED JEGO ZŁOŻENIEM MOŻE UZYSKAĆ 5 pkt.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 Program szkolenia: 

  1. Omówienie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
    Omówienie Karty oceny operacji – załącznika do wniosku o przyznanie pomocy.
  2. Warsztaty z wypełniania wniosku o przyznanie pomocy na operacje w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.
  3. Przerwa kawowa.
  4. Procedura oceny wniosków oraz możliwość złożenia protestu/odwołania zgodnie z zapisami w Lokalnej Strategii Rozwoju i Regulaminie Rady Lokalnej Grupy działania –„Powiatu Świdwińskiego”.
  5. Omówienie wniosku o płatność oraz Umowy o przyznanie pomocy. 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Korzystanie z usług doradczych organizowanych przez LGD, w tym udział w szkoleniach, jest brane pod uwagę podczas oceny wniosku o przyznanie pomocy.

Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt z Biurem LGD –„Powiatu Świdwińskiego” – tel. 94 365 00 88, 530 465 697 lub 723 319 975