| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Turniej piłki nożnej im. Ryszarda Kucharskiego Drukuj Email
wtorek, 22 listopada 2016 10:45

uks03 

 Sławoborze 19.11.2016r. Pięć godzin sportowych zmagań przyniosły sukces młodym piłkarzom UKS Avatar Lekowo. W II MEMORIAŁOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ IM. RYSZARDA KUCHARSKIEGO, którego uroczystego otwarcia dokonał dyrektor Zespołu Szkół w Sławoborzu Pan Ryszard Rozwadowski wystartowały dwa zespoły naszego klubu. Głównym organizatorem zawodów był Pomorzanin Sławoborze (prezes Mirosław Ziemiński). Trener Pomorzanina, Tomasz Śmigasiewicz, córka Pana Kucharskiego Pani Jolanta Kucharska oraz rodzice piłkarzy ze Sławoborza przygotowali imprezę w sposób absolutnie profesjonalny z poczęstunkiem dla dzieci, wielką ilością nagród, upominków i niespodzianek, których punktem kulminacyjnym było losowanie koszulki piłkarza Lecha Poznań oraz wielokrotnego reprezentanta Polski Szymona Pawłowskiego, wychowanka Pomarzanina Sławoborze z autografami pozostałych zawodników Lecha Poznań. Koszulkę wylosował zawodnik Avatara II - Igor Szwedun. Zwycięzcami turnieju, wygrywając wszystkie swoje spotkania zostali piłkarze Avatara I.

Klasyfikacja końcowa:
1. AVATAR LEKOWO I
2. Pomorzanin Sławoborze
3. Wicher Rąbino
4. Olimpia Brzezno
5. Rega Bierzwnica
6. AVATAR LEKOWO II
(Avatar I 2-0 Olimpia / Avatar I 2-1 Pomorzanin / Avatar I 3-1 Avatar II / Avatar I 3-0 Rega / Avatar I 2-0 Wicher.)
Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwał nauczyciel w-f Tomasz Bocheński.

Tekst i zdjęcia Krzysztof Gancarz.