| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Pracownika Socjalnego Drukuj Email
piątek, 25 listopada 2016 10:07

1

21 listopada 2016r. wójt Gminy Świdwin Kazimierz Lechocki zaprosił do tutejszego urzędu Gminy wszystkich pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdwinie i Świdwińskiego Domu Samopomocy „Razem Łatwiej” w Klępczewie, aby uczcić Dzień Pracownika Socjalnego. Nie zapomniano również o emerytowanych pracownikach. Na uroczystość zaproszono również zastępcę wójta Joannę Anglisz-Myszkę, Przewodniczącą Rady Gminy Annę Olejniczak, sekretarz Halinę Czajkowską, skarbnik Renatę Kamińską oraz kierowników referatów Annę Pietrykę, Dorotę Adamiak i Sebastiana Basiejko. Wójt złożył piękne życzenia pracownikom oraz wręczył nagrody kierownikom GOPS i ŚDS. Listy gratulacyjne i podziękowania otrzymali wszyscy pracownicy. Następnie kierownik GOPS Barbara Felska i kierownik ŚDS Sylwia Żmuda – Kowalczyk, złożyły życzenia i wręczyły wyróżnienia swoim pracownikom. Po części oficjalnej przed gośćmi wystąpił Zespół Dziecięcy „Jagódki” z Bierzwnicy pod kierunkiem Aleksandry Graczyk. Wszystkim występ bardzo się podobał. Były brawa, gratulacje i podziękowania. Potem był czas na rozmowy i wspomnienia. Przy kawie i herbatce zakończono uroczystość.