| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Dziecka w Kluczkowie Drukuj Email
poniedziałek, 13 czerwca 2011 01:00

W piątek 3 czerwca br., w Kluczkowie uroczyście obchodzono Dzień Dziecka. Podczas imprezy dzieci bawiły się przy muzyce i chętnie brały udział w zabawach takich jak: rzut piłeczkami do celu, rzut dyskiem na odległość, gra w piłkę, skoki przez skakankę. Młodsze dzieci rysowały kredą. Pięknie ozdobiły nasz chodnik. Wszystkie dzieci dostały słodki poczęstunek – lody, czekoladę, wafelki, soki oraz owoce. Było również wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Największą atrakcją dla dzieci była dmuchana zjeżdżalnia, na której mogły bawić się do woli.

 

Cała impreza została sfinansowana ze środków funduszu sołeckiego.

 

Tekst Ewa Michalska

Zdjęcia Monika Kępa

 

dziendziecka-kluczkowo1   dziendziecka-kluczkowo2