| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

AKCJA "Christmas Giving Tree 2016" - "Marzenia pod Choinką" Drukuj Email
piątek, 16 grudnia 2016 08:11

DSC08833

Fundacja Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, która od około 15-tu lat działa na terenie powiatów świdwińskiego i drawskiego. Działając na rzecz wyrównywania szans dzieci pochodzących z terenów wiejskich, po raz piąty zorganizowała kolejną zbiórkę świątecznych prezentów przeprowadzoną przez Komitet Rodzicielski ze Szkoły Brytyjskiej w Warszawie (Parent&Teacher Association from the British School in Warsaw). Pomysłodawcy - uczniowie, rodzice i nauczyciele postawili sobie za cel spełnić marzenie o najwspanialszym prezencie dla 250 podopiecznych Fundacji FCSR. W Gminie Świdwin prezenty trafiły do 110 dzieci z klas 0-6 w Zespole Szkół w Bierzwnicy. Podczas uroczystości swoją osobą zaszczycił nas Wójt Gminy Świdwin Kazimierz Lechocki, pomagając rozdawać prezenty, za co serdecznie dziękujemy!

Wkrótce relacja na Rega Tv Świdwin.

Małgorzata Ciućka Dyrektor Biura Fundacji Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.