| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

KSIĄŻECZKA DLA DZIECKA Drukuj Email
czwartek, 22 grudnia 2016 13:12

SAM 8761

Ten gest znaczy wiele – nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla Dzieci uczęszczających na zajęcia do świetlicy gminnej w Klępczewie.

W oddziale przedszkolnym oraz klasach I-III Zespołu Szkół w Lekowie przez cały grudzień realizowana była akcja "Książeczka dla dziecka”. Koordynatorem tej akcji była Pani Anna Łaput. Uczniowie szkoły licznie przynosili książki, które tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zostały przekazane Pani Danucie Janasik - opiekunce świetlicy. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a hojność uczniów i rodziców przekroczyła nasze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję „Książeczka dla dziecka”. Możemy być dumni: wpłynęliśmy na rozwój zainteresowań czytelniczych dzieci oraz wywołaliśmy uśmiech na ich twarzach.

Anna Łaput

SAM 8764

SAM 8808