| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Mikołaj z Gminy Sanitz Drukuj Email
czwartek, 29 grudnia 2016 10:26

DSCN9814

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, to najbardziej rodzinne święta. Choinka, opłatek, życzenia, tworzą niezapomnianą atmosferę. Wszyscy przygotowujemy się na ten czas robiąc zakupy, pakując prezenty, czy ubierając choinkę.

Z tej okazji Wójt Gminy Świdwin Kazimierz Lechocki i zastępca Wójta Joanna Anglisz-Myszka tuż przed świętami odwiedzili najmłodszych ze szkoły w Oparznie i młodzież z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Avatar.”

Maluchy były zaskoczone niespodzianką , ale bardzo szczęśliwe. Zadowolone twarze pokazali również sportowcy. Prezenty dla dzieci przyjechały z daleka. Otrzymaliśmy je od zaprzyjaźnionej Gminy Sanitz, której bardzo dziękujemy.