| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Świąteczne wydarzenia w świetlicy Drukuj Email
poniedziałek, 02 stycznia 2017 13:26

ozdabianie pierników

Zbliżające święta można było poczuć w świetlicy Smardzko już od początku grudnia. Oprócz przygotowanych prac na konkurs plastyczny, pojawiły się różnego rodzaju ozdoby związane ze świętami. W pierwszych dniach tygodnia dzieci ze świetlicy dzięki projektowi zorganizowanemu przez ,,Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych w Świdwinie mogły pojechać na zabawę mikołajkową w Zespole Szkół Rolniczych w Świdwinie. Była zabawa, mikołaj i oczywiście prezenty. W ostatnich dniach przedświątecznych w świetlicy odbyły się spotkania wigilijne – w poniedziałek, 19 grudnia, dla Stowarzyszenia Smardzko Razem ,Rady Sołeckiej i Chóru Cantate, a w piątek, 23 grudnia, dla dzieci ze Smardzka.

Opiekun świetlicy Smardzko