| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Jasełka w Oparznie Drukuj Email
wtorek, 03 stycznia 2017 14:46

DSCN9790

22 grudnia 2016r. w Szkole Filialnej w Oparznie byliśmy świadkami inscenizacji bożonarodzeniowej . Tematyka jasełek opowiadała o odwiecznej walce dobra ze złem. Scenariusz napisany językiem giętkim i humorystycznym nie pozwalał widzowi na chwilę nieuwagi. Uczniowie odegrali swoje role wspaniale, dostrzec można było kilka talentów iście aktorskich. Na spotkanie jasełkowe zaproszono gości z Oparzna, władze Gminy Świdwin oraz księdza proboszcza parafii Rusinowo. Po spektaklu poproszono gości, aby wcielili się w członków jury. Komisja miała za zadanie wyłonić "miss" świątecznej klasy. Ponieważ klasy przyozdobiono pięknie wszystkie sale zajęły pierwsze miejsca. Rozstrzygnięty został również konkurs na album "Tradycje Bożego Narodzenia" i ozdoby świąteczne. Prace były ciekawe, dlatego też wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni.

Małgorzata Tumanów