| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Babci i Dziadka w ZS Lekowo Drukuj Email
poniedziałek, 30 stycznia 2017 12:43

20170120 112507

Dnia 20 stycznia 2017 roku o godzinie 11.30 odbyła się w Naszej Szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.

Przedszkolaki z tej okazji, pod kierunkiem swojej wychowawczyni, przygotowały piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Babcie i Dziadkowie. W pięknie udekorowanej sali dzieci przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz recytacji wierszy, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Po części artystycznej na gości czekał przygotowany wcześniej poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty i soków. Następnie maluchy obdarowały swoich ukochanych gości przygotowanymi własnoręcznie upominkami. Dyrektor szkoły Pan Jakub Szynkowski wraz z Wychowawcą złożyli Dziadkom serdeczne życzenia. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Dzień ten był wspaniałą okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

A. Łaput