| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Kochanym Babciom i Dziadkom Drukuj Email
piątek, 03 lutego 2017 12:00

3

Kocham mocno Babcię, Dziadka

To nie żarty moi mili

Dzisiaj im życzenia składam

By sto latek jeszcze żyli…”

Te życzenia kochanym Babciom i Dziadkom złożyli uczniowie z klas: „0” i I –III w dniu 23 stycznia 2017 r. w skromnych progach naszej szkoły. Uroczystość uświetniły wiersze, piosenki i tańce w wykonaniu naszych milusińskich, które przygotowane zostały pod kierunkiem p. A. Graczyk, p. W. Poślednik, p. U. Kamińskiej i p. B. Patyk. Do życzeń wnuków dołączyła najlepsze życzenia p. dyrektor Marta Jalowska, która powitała gości i zaprosiła do wspólnej zabawy przy muzyce.Babcie i Dziadkowie spędzili miło czas przy słodkim poczęstunku, a na zakończenie uroczystości zostali obdarowani pięknymi, papierowymi bukiecikami kwiatów wykonanymi przez dzieci.

U. Kamińska