| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Bal karnawałowy w Cieszeniewie Drukuj Email
wtorek, 21 lutego 2017 08:58

1

W naszym sołectwie Cieszeniewo odbył sie bal karnawałowy. Rodzice przygotowali swoje pociechy doskonale, przebierając dzieci w różne postacie bajkowe. Wszystkie dzieci uczestniczyły w wielu konkursach i zabawach przygotowanych w świetlicy wiejskiej. Słodkich wypieków, które dzieci same przygotowały z projektu z LGD, skosztowali nie tylko mali kucharze, ale także zaproszeni goście, rodzice, babcie, dziadkowie. Ogromną widownię zapewnili mieszkańcy i rodzice, podziwiając dzieci z teatrzyku w sztuce pt. „Czerwony kapturek”, z humorem przygotowanym przez panią Marcelinę Kieruzel. Dziękujemy paniom Marii Czaińskiej, Monice Dadacz , Marcie Czaińskiej i Annie Łakomiec za pomoc w przygotowaniach do imprezy.

Sołtys Barbara Kolasińska