| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Ferie w Ząbrowie Drukuj Email
piątek, 03 marca 2017 13:02

1

Podczas ferii zimowych świetlica wiejska w Ząbrowie organizowała czas wolny dla dzieci i młodzieży. Ferie rozpoczęliśmy od zabawy karnawałowej. Dzieci świetnie bawiły się przy muzyce. Zorganizowany został także słodki poczęstunek. Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekiwały na przybycie mikołaja, który obdarował je paczkami.

W czasie ferii dzieci brały udział w zajęciach plastycznych i technicznych. Odbywały się zabawy ruchowe, gry planszowe i komputerowe. Ulubionymi grami najmłodszych okazały się scrabble, kalambury i piłkarzyki). Na zajęciach kulinarnych, jak tradycja nakazuje, smażyliśmy faworki, które bardzo szybko znikały ze stołu.

Wypoczęte po feriach dzieci z zadowoleniem wróciły do szkoły.

Opiekun Świetlicy Elżbieta Łęcka