| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Ferie w Krosinie Drukuj Email
piątek, 03 marca 2017 13:11

Ferie w Krosinie 1

Ferie zimowe na świetlicy wiejskiej w Krosinie upłynęły w ciekawej i przyjemnej atmosferze. Dzieci brały udział w różnych zajęciach plastycznych, podczas których wykonywały pejzaże zimowe i kartki Walentynkowe. Nie obyło się również bez wspólnego pieczenia gofrów i zabawy karnawałowej.
W pierwszym tygodniu ferii odbyło się spotkanie dotyczące bezpiecznych ferii, na które przybyli m.in. Komendant Straży Gminnej, policjant Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie oraz pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdwinie. Dzieci z zainteresowaniem słuchały pogadanki, zadawały pytania, a na koniec otrzymały upominki oraz słodki poczęstunek.
Ferie przebiegły spokojnie, każdy mógł uczestniczyć w wybranych przez siebie zajęciach i nabrać sił do dalszej nauki w drugim semestrze.

Danuta Leske