| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Konkurs na Najładniejszą Pisankę Wielkanocną Drukuj Email
poniedziałek, 13 marca 2017 13:32

Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju zaprasza do udziału w konkursie Na najładniejszą pisankę wielkanocną. Po raz pierwszy konkurs ma zasięg powiatowy!

Konkurs skierowany jest do osób indywidualnych, które ukończyły 18 lat – twórców amatorów z terenu naszego powiatu.

Konkurs przewiduje 3 kategorie:

  1. Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana metodą tradycyjną;
  2. Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana dowolną techniką zdobienia jaj;
  3. Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana z dowolnie wybranych materiałów.

Pisanki należy dostarczyć w opakowaniu wraz z czytelnie wypełnioną kartą zgłoszenia na adres: Centrum Kultury – Biblioteka Publiczna (Zamek); ul. Zamkowa 7; 78-320 Połczyn-Zdrój. Termin złożenia prac konkursowych upływa 3 kwietnia 2017 r. o godzinie 15.30.

Pisanki zgłoszone do konkursu zostaną wyeksponowane na wystawie 7 kwietnia 2017 r., podczas Jarmarku Wielkanocnego. Tego samego dnia zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wręczone nagrody. Laureaci i pozostali uczestnicy konkursu zostaną telefonicznie powiadomieni o dokładnym terminie i miejscu.

plakat na konkurs na najładniejszą pisankę 2017

regulamin-konkursu

karta-zgłoszenia