| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

II Leaderowskie Igrzyska Zachodniopomorskiego- Projekt współpracy LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA- „POWIATU ŚWIDWIŃSKIEGO” Drukuj Email
czwartek, 08 września 2011 12:47

 

Lokalna Grupa Działania –„Powiatu Świdwińskiego” rozpoczęła realizację drugiego Projektu Współpracy w ramach działania Osi 4. Leader „Wdrażanie projektów współpracy” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 . W ramach projektu zaangażowanych jest 10 Lokalnych Grup Działania z Województwa Zachodniopomorskiego. Koordynatorem projektu współpracy jest pan Grzegorz Witkowski, a współkoordynatorem z naszego obszaru LGD jest pan Krzysztof Siubdzia. Projekt ma na celu przeprowadzenie na terenie LGD eliminacyjnych rozgrywek w piłce nożnej i mini siatkówki oraz udział w rozgrywkach o Mistrzostwo II Leaderowskich Igrzysk Zachodniopomorskiego w Dobrej, które odbędą się w dniach 10.09.2011r. Projekt ma na celu budowanie kapitału społecznego poprzez sportową aktywizację i propagowanie aktywnego wypoczynku, jako zdrowego stylu życia oraz promocję integracji jako formy funkcjonowania w lokalnym środowisku, przede wszystkim wśród najmłodszych członków społeczności zamieszkującej obszar LGD. Rozgrywki piłkarskie jak i siatkowe są powszechnie znaną i łatwo dostępną forma zaangażowania dzieci i młodzieży w uprawianie sportu.

 

Laureatami mini siatkówki chłopców jak i dziewcząt są zespoły z SP w Redle, walczyć w finale  i reprezentować będą naszą LGD jak i swoją miejscowość.

 

Eliminacyjne rozgrywki piłki nożnej na naszym terenie Lokalna Grupa Działania – „Powiatu Świdwińskiego” przeprowadziła w dniu 06 września 2011r. Rozgrywki odbyły się na boisku Orlik 2012 przy Zespole Szkól Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego im. Stefana Żeromskiego w Świdwinie. W eliminacjach brali udział chłopcy i dziewczęta zespoły mieszane w kategorii ŻAK ( rocznik 2000 i młodsi ) oraz ORLIK ( rocznik 1997-99 ).

 

Rozegrane mecze w kategorii ŻAK w dniu 06.09.2011r.:
PSP Toporzyk – ZS Rąbino – 1 : 3

 

Zdecydowanie zwyciężyła drużyna z Rąbina, drugie miejsce zajęła drużyna z Toporzyka
(gm. Połczyn-Zdrój).


Rozegrane mecze w kategorii ORLIK w dniu 06.09.2011r.:

ZSP Brzeżno – ZS Rąbino – 1:0
PSP Toporzyk – SP Redło -  1:3
ZSP Brzeżno – SP Redło -  5:0
PSP Toporzyk – ZS Rąbino - 0:4

ZSP Brzeżno – PSP Toporzyk – 3:0

ZS Rąbino – SP Redło – 3:0

 

 

Wyniki rozgrywek:

 

I miejsce – ZSP w Brzeżnie – 9 pkt.

II miejsce – ZS w Rąbinie – 6 pkt.

III miejsce – SP w Redle – 3 pkt.

IV miejsce – PSP w Toporzyku – 0 pkt.

 

Po zaciętej walce zwycięstwo odniosła drużyna z Brzeżna, drugie miejsce drużyna z Rąbina, trzecie drużyna z Redła (gm. Połczyn-Zdrój) a czwarte miejsce drużyna z Toporzyka (gm. Połczyn-Zdrój).

 

Wszystkim zawodnikom i gościom serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę a zwycięskim drużynom życzymy dalszych sukcesów sportowych w zbliżających się II Leaderowskich Igrzyskach Zachodniopomorskiego w Dobrej k. Nowogardu.

 

spotkanie_hetman1  spotkanie_hetman2

spotkanie_hetman3  spotkanie_hetman4

spotkanie_hetman5  spotkanie_hetman6

spotkanie_hetman7  spotkanie_hetman9

spotkanie_hetman10  spotkanie_hetman11

spotkanie_hetman12  spotkanie_hetman13

spotkanie_hetman14  spotkanie_hetman15

spotkanie_hetman16  spotkanie_hetman17

spotkanie_hetman18  spotkanie_hetman19

spotkanie_hetman20  spotkanie_hetman8