| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Nabór wniosków "MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA - Małe Inicjatywy Lokalne edycja 2 Drukuj Email
czwartek, 23 marca 2017 13:48

karr logo komes 1 logo fio1d logo mikrodotacje 2 logo Pomorze

Szanowni Państwo,

ruszył nabór wniosków w ramach projektu "MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA - Małe Inicjatywy Lokalne edycja 2". Termin złożenia wniosków: do 23 kwietnia br. Wnioski mogą składać młode organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, grupy samopomocowe.

Rozpoczęła się 2 edycja projektu Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. z Koszalina, Fundacji Inicjatyw Społeczno - Gospodarczych KOMES ze Szczecina i Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego pn. „MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA - Małe Inicjatywy Lokalne edycja 2”. W dniu 21 marca 2017 r. uruchomiono nabór wniosków.

Wnioski należy wypełnić komputerowo biorąc pod uwagę wskazany maksymalny obszar strony, który można w tym celu wykorzystać, zapisać w formacie .pdf oraz przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wpisując w temacie wiadomości: „Wniosek aplikacyjny MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA - Małe Inicjatywy Lokalne edycja 2”.

Wnioski składa się w zależności od regulaminowego podziału powiatów. Wnioskodawcy z powiatów:

Termin naboru wniosków mija 23 kwietnia br. o godz. 23:59:59.

Wszelkich informacji o naborze udzielają animatorzy lokalni – namiary dostępne są tutaj

Szczegóły naboru i wszelka dokumentacja dostępne są tutaj i tutaj

Zorganizowane zostaną spotkania informacyjne dla wnioskodawców. O terminach i miejscach spotkań będziemy Państwa informować.