| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Fundacja Na Przekór Przeciwnościom Drukuj Email
czwartek, 06 kwietnia 2017 08:36

fundacja01

Fundacja Na Przekór Przeciwnościom, której prezesem jest psycholog Jacek Pawłowski realizuje projekt Nie jesteś sam na terenie gminy Świdwin. Projekt dojechał już do Starego Przybysławia, Oparzna, Łąkowa, Rusinowo oraz Klępczewa. Z Fundacją współpracują specjalistki Ela Rosa - pedagog oraz Justyna Jurecka - socjoterapeuta, które prowadzą warsztaty z dziećmi i rodzicami. Warsztaty planowane są we wszystkich świetlicach w gminie Świdwin. W trakcie realizacji projektu będzie możliwość nieodpłatnych konsultacji z psychologiem, psychiatrą, prawnikiem. Realizacja warsztatów planowana jest do końca 2017 roku. Zapraszamy wszystkich gorąco.

fundacja02