| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Gminny Konkurs Języka Angielskiego „English Master 2017” Drukuj Email
piątek, 28 kwietnia 2017 11:36

IMG 7740

24 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół w Lekowie odbyło się rozdanie nagród w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego „English Master 2017”. W konkursie wzięło udział 19 uczniów z klas IV-VI Szkoły Podstawowej oraz klas I-III Gimnazjum ze szkół z Lekowa, Oparzna i Bierzwnicy. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w roku ubiegłym w ZS w Bierzwnicy, więc tegoroczna miała miejsce w Lekowie. Sponsorami nagród i upominków dla wszystkich uczestników konkursu byli: Gmina Świdwin, Wydawnictwo Macmillan, Fundacja FCSR oraz Rada Rodziców z Zespołu Szkół w Lekowie.

Na uroczyste wręczenie nagród przybyli zaproszeni goście: Zastępca Wójta Gminy Świdwin Pani Joanna Anglisz-Myszka, Kierownik Referatu Oświaty w Gminie Świdwin Pani Dorota Adamiak, Dyrektor Zespołu Szkół w Bierzwnicy Pani Marta Jalowska, Dyrektor Szkoły Filialnej w Oparznie Pani Ewa Kondracka oraz przedstawicielki Fundacji FCSR Panie Małgorzata Ciućka i Barbara Kolasińska.

Uczniowie nagrodzeni w konkursie „English Master 2017”:

Klasy IV-VI Szkoła Podstawowa

1 miejsce – Marta Wysocka (ZS Lekowo)

2 miejsce – Mikołaj Mieszkowski (SP Oparzno)

3 miejsce – Jakub Lemieszek (ZS Lekowo)

Gimnazjum

1 miejsce – Paweł Frączak (ZS Lekowo)

2 miejsce – Sandra Chowaniec (ZS Lekowo)

3 miejsce – Wiktoria Świercz (ZS Lekowo)

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia w konkursach językowych.

Nauczyciel Języka Angielskiego z ZS Lekowo

Róża Tabaszewska