| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Drukuj Email
piątek, 28 kwietnia 2017 13:28

2

Dnia 27.04.2017 r. na terenie Szkoły Filialnej w Oparznie odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do rywalizacji przystąpiły drużyny Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bierzwnicy i Lekowie oraz drużyna Szkoły Podstawowej w Oparznie. Turniej podzielony był na dwie części: teoretyczną i praktyczną. W części teoretycznej zawodnicy musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, natomiast w części praktycznej pokonywali rowerowy tor przeszkód. Poprawność wykonywanych zadań oceniali przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie. Ogólna klasyfikacja przedstawiała się następująco:

drużynowo szkoły podstawowe

I miejsce - Filialna Szkoła Podstawowa w Oparznie

II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Lekowie

III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierzwnicy

klasyfikacja indywidualna zawodników szkół podstawowych

I miejsce - Piojda Julia

II miejsce - Kowalewska Natalia

III miejsce - Szoplik Mateusz

drużynowo szkoły gimnazjalne

I miejsce - Zespół Szkół w Lekowie

II miejsce - Zespół Szkół w Bierzwnicy

klasyfikacja indywidualna zawodników szkół gimnazjalnych

I miejsce - Błażejczyk Łukasz

II miejsce - Górski Paweł

III miejsce - Natalia Łagutko

MałgorzataTumanów