| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Światowy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Drukuj Email
poniedziałek, 08 maja 2017 06:59

DSCF0682

Światowy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną jest obchodzony 5 maja. W całej Europie jest to również Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Razem Łatwiej” w Klępczewie włączyli się do obchodów tego Dnia reprezentując Osoby z niepełnosprawnością intelektualną z terenu Gminy Świdwin na Marszu Godności, który przeszedł ulicami Połczyna Zdroju.

Nasi Mieszkańcy razem z Uczestnikami z Ośrodków Wsparcia z Połczyna Zdroju, Sławoborza i Świdwina zamanifestowali, że zasługują na godne traktowanie i chociaż ich życie ma inny wymiar, to biorą udział w budowaniu świata poprzez zwykłą, codzienną aktywność.

Na naszą foto – relację zapraszamy na profil ŚDS na FB www.facebook.com/Sdsklepczewo

Sylwia Żmuda-Kowalczyk

Kierownik ŚDS w Klępczewie