| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Rozstrzygnięto konkurs na logotyp Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Drukuj Email
wtorek, 16 maja 2017 08:46

logo gzgk

Rozstrzygnięto konkurs na logotyp Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Miło nam poinformować, że rozstrzygnięto konkurs na logotyp Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Świdwinie. Główna nagroda w postaci tabletu, trafi do Karoliny Borsa - uczennicy klasy I b Gimnazjum w Lekowie, która wykonała swoją pracę pod kierownictwem Pani Ewy Wojtów ze świetlicy w Lekowie. Zwycięzcy oraz opiekunowi przekazujemy wielkie gratulacje.

Praca Karoliny zostanie przekazana grafikowi komputerowemu, który podda ją obróbce, przerobi na grafikę wektorową, dokona koniecznych modyfikacji, by zaprojektowany przez nią logotyp mógł funkcjonować w przestrzeni publicznej.