| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

W maju, na świetlicy wiejskiej w Krosinie Drukuj Email
poniedziałek, 12 czerwca 2017 08:20

krosino maj 1

W maju, na świetlicy wiejskiej w Krosinie, dzieci, podczas zajęć plastycznych wykonywały m.in. laurki dla mam, pejzaże wiosenne, a także kwiatki i motylki z bibuły. Większość tych prac można podziwiać na świetlicowej wystawie.

2 czerwca odbył się Piknik Rodzinny na boisku w Krosinie, finansowany z funduszu sołeckiego. Organizatorami festynu byli: Rada Sołecka, sołtys i świetlica wiejska. Imprezę rozpoczął rajd rowerowy, który zorganizowały nauczycielki z ZS z Lekowa, p. Róża Tabaszewska i p. Joanna Pawelec. Po powrocie z rajdu dzieci wzięły udział w grach i zabawach ruchowych, m.in. skokach w workach, rzutach do celu, slalomach, grze w „dwa ognie”. W międzyczasie wszyscy zebrani częstowali się słodkimi łakociami oraz kiełbaskami z grilla. Tego popołudnia wszystkim dopisywał świetny humor.

Danuta Leske