| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Powitanie zbliżającego się lata w Rusinowie Drukuj Email
środa, 14 czerwca 2017 08:21

4

W sobotę 03.06.2017 r. w Rusinowie odbyła się impreza pod hasłem POWITANIE ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ LATA. Dzieci przy okazji obchodziły Dzień Dziecka. Organizatorami zabawy były sołectwa Rusinowo, Oparzno, Berkanowo oraz Bełtno. Swój udział w imprezie miało również nasze sołectwo Przybysław. Sołtys naszej wsi przekazał z funduszu sołeckiego środki pieniężne na poczęstunek dla dzieci i rodziców. Była to świetna okazja dla dzieci, aby się zapoznać i wspólnie pobawić w szerokim gronie. Impreza obfitowała w różne atrakcje takie jak dmuchane zjeżdżalnie, czy gigantyczne klocki. Nie zabrakło także fantastycznej muzyki. Przygotowano niespodziankę dla dzieci w postaci lodów i ciasteczek. Dzieci i rodzice mogli częstować się smakołykami i napojami w świetlicy. Dziękujemy serdecznie Pani Honoracie Głuchowskiej sołtys wsi Rusinowo za super zabawę i gościnność.

Martyna Kaczmarek opiekun świetlicy w Starym Przybysławiu