| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Seniorki z Lekowa na prezentacji twórczości poetyckiej Drukuj Email
poniedziałek, 19 czerwca 2017 10:56

3

Dnia 14 czerwca w ramach współpracy świetlicy z Publicznym Gimnazjum im. Ziemi Świdwińskiej w Lekowie - członkinie Klubu Seniora wraz z opiekunem świetlicy zostały zaproszone na prezentację twórczości poetyckiej uczniów klas Ia, Ib oraz II. Spotkanie to nie tylko miłe, wspólne spędzenie czasu, lecz także możliwość konfrontacji, poznania osiągnięć twórczych i wykonawczych własnej poezji młodzieży oraz inspirowanie jej do dalszych poszukiwań artystycznych. Seniorki były zachwycone twórczością tak młodych uczniów. Dla nich to krótki odpoczynek i oderwanie się od domowych spraw powszednich oraz ucieczka przed samotnością.

Ewa Wojtów