| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Dziecka w Sławie Drukuj Email
poniedziałek, 19 czerwca 2017 11:11

3

W sobotę 10 czerwca br., odbył się troszkę spóźniony Dzień Dziecka, organizowany przez świetlicę w Sławie. Pomimo porannego deszczu pogoda nie zawiodła, tak jak nie zawiodły dzieci i ich rodzice. Do głównych atrakcji tego dnia należały dmuchane zamki, które cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród najmłodszych. Były także quady, rowerki. Dwie dziewczyny pomagały przy malowaniu twarzy. Każdy udział dziecka w zabawie nagradzaliśmy niewielkim upominkiem. Na koniec wystrzeliliśmy pieniężną petardę. Oczywiście w czasie całej imprezy można było posilić się różnymi smakołykami. Dzieciaki miały ogromną frajdę, były zadowolone i szczęśliwe. TO BYŁ UDANY DZIEŃ!!!

Opiekun świetlicy w Sławie