| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Dziecka w Lekowie Drukuj Email
poniedziałek, 19 czerwca 2017 11:20

3

Dnia 16 czerwca 2017r. (piątek), odbył się trochę opóźniony Dzień Dziecka. Chociaż aura nie sprzyjała, bo od rana padał deszcz, to jednak na czas imprezy świeciło słoneczko. Dla naszych milusińskich było sporo atrakcji: konkursy, zjeżdżalnia, ognisko z kiełbaskami, malowanie twarzy, stoisko z watą, popcornem i zabawkami. Oczywiście gwoździem programu była przejażdżka wozem strażackim na sygnale świetlnym i dźwiękowym, na którą dzieci czekały najbardziej. Była również ekspozycja osprzętu strażackiego oraz pokaz metod walki z pożarem przy użyciu środków gaśniczych. Organizatorem imprezy była Rada Sołecka, OSP Lekowo oraz opiekun świetlicy.

Ewa Wojtów