| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

UKS Avatar Lekowo Drukuj Email
środa, 28 czerwca 2017 08:49

07

"ŻEBY POBUDZAĆ DZIECIĘCE ASPIRACJE I MARZENIA SPORTOWE" bardzo liczną, bo 43 osobową grupą, pojechaliśmy do Koszalina dopingować reprezentację Polski kobiet w meczu eliminacyjnym do grudniowych MISTRZOSTW ŚWIATA 2017. Ponad 3000 kibiców, wszyscy w biało-czerwonych strojach, hymny narodowe, na boisku, dosłownie w zasięgu ręki reprezentantki Polski i aktualne Mistrzynie Olimpijskie!!! czyli reprezentantki Rosji. Same pozytywne emocje i wrażenia trudne do opisania. POLSKA 28 - 32 ROSJA i to Rosjanki pojadą do Serbii na tegoroczne MŚ. Bilety wstępu (nieodpłatnie) zawdzięczamy Kierownikowi Referatu Kultury i Sportu Gminy Świdwin Panu Sebastianowi Basiejko, transport (również nieodpłatnie) dyr. Zespołu Szkół w Lekowie Panu Jakubowi Szynkowskiemu - obu Panom dziękujemy. Jako główny organizator szczególne podziękowania za pomoc w sprawowaniu opieki nad dziećmi podczas tak ogromnej imprezy składam rodzicom, Pani Aneta Bies Brodowska, Pani Ela Knap, Panu Szymonowi Gontarczukowi, Panu Robert Rozmus, Panu Grzegorz Skwarek i Gosia Skwarek, Pani Mariola Sadło, Pani Ela Łęcka oraz rodzicom Natalia Brucka.

Trener UKS AVATAR Lekowo Krzysztof Gancarz oraz Prezes Agata Gontarczuk.