| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Mistrzostwa Europy w Białej Podlaskiej w trójboju siłowym Drukuj Email
piątek, 07 lipca 2017 08:25

Mistrzostwa Europy w Białej Podlaskiej w trójboju siłowym, wyciskaniu leżąc , martwym ciągu oraz przysiadzie ZDOBYTE!

Kolejny wielki sukces reprezentanta Gminy Świdwin Mistrza Józefa Sokołowskiego ze Smardzka (GLKS Ikar- Jedność Krosino). W dniach 24.06.-1.07.2017r.wziął udział w zawodach Mistrzostw Europy w czterech bojach: trójboju siłowym, martwym ciągu, wyciskaniu leżąc i przysiadzie. Z wynikiem 720kg zdobył I miejsce. Podczas Mistrzostw zdobył trzy rekordy świata: w kategorii „masters” poprawiając swój rekord o 130kg, w przysiadzie 290kg i w ciągu martwym -300kg. Gratulacje!

Mistrz Pan Józef Sokołowski serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom bez , których pomocy nie możliwy byłby udział w/w zawodach. Dziękuje w szczególności: Wójtowi Gminy Świdwin Kazimierzowi Lechockiemu, Panu Mieczysławowi Serafinowi Prezesowi GLKS Jedność-Ikar Krosino oraz Arturowi Mikołajczykowi F.H.U. ARAN.

Sokolowski