| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Konkurs na Europejską Nagrodę w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości – ECPA Drukuj Email
środa, 16 sierpnia 2017 07:43

aktual

Europejska Sieć Zapobiegania Przestępczości – EUCPN ogłosiła konkurs na Europejską Nagrodę w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości – ECPA „Cyberbezpieczeństwo społeczności lokalnych ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania wykorzystywania dzieci w sieci”

W konkursie mogą uczestniczyć projekty zgłaszane przez organa administracji rządowej, samorządowej oraz organizacje pozarządowe.

Informacje dotyczące konkursu ECPA wraz z załącznikami są dostępne na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Projekty należy przesłać do dnia 25 sierpnia 2017 r. na adres Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie (70-502), ul. Wały Chrobrego 4 oraz na adres poczty elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W załączeniu

komunikat Prezydencji Estońskiej

regulamin krajowych eliminacji ECPA

formularz zgłoszeniowy.