| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

WAKACJE W KLĘPCZEWIE Drukuj Email
piątek, 08 września 2017 07:53

P7200052

Nadszedł koniec wakacji. Lato powoli odchodzi, a w powietrzu widać wirujące „babie lato”. W świetlicy w Klępczewie wakacyjne dni spędzaliśmy wspólnie podczas warsztatów filcowania oraz decoupage, gdzie Seniorki z Klępczewa wykonały pięknie zdobione słoiczki nabywając przy tym umiejętności „serwetkowego” zdobienia szkła.

W sierpniu na naszej świetlicy odbyło się również spotkanie z Panią dietetyk, która przeprowadziła wykład na temat zdrowego żywienia.

Zapach suszonych kłosów zbóż roznosił się w naszej świetlicy. Był to efekt ciężkiej pracy mieszkańców, którzy wspólnymi siłami wyplatali wieniec Dożynkowy, który zdobył pierwsze miejsce na Turnieju Sołectw „O Szablę Wójta Gminy Świdwin”.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania do reprezentowania naszego stoiska i plecenie wieńca - serdecznie dziękujemy.

Danuta Janasik