| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku Drukuj Email
poniedziałek, 11 września 2017 07:19

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”, które odbędzie się 22 września br. o godz. 10:00, w sali narad nr 202 Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. 28 Lutego 16.

Uwaga - zmiana adresu spotkania

W związku z remontem w budynku Starostwa Powiatowego w Szczecinku, zmianie ulegnie miejsce spotkania planowanego na 22 września 2017r. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku, ul. Mickiewicza 2

informacja

program spotkania informacyjnego

formularz_zgloszeniowy