| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Święto latawca Drukuj Email
wtorek, 19 września 2017 07:31

sds

W dniu 16 września br. Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Razem Łatwiej” w Klępczewie wzięli udział w imprezie integracyjnej - XII ,,Święto latawca”, organizowanym przez zaprzyjaźniony Powiatowy Dom Samopomocy – Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne w Białogardzie. W ramach imprezy uczestnicy mieli okazję zaprezentować podczas zawodów wykonany własnoręcznie latawiec oraz spotkać się z podopiecznymi białogardzkiego ośrodka. Białogard przywitał nas piękną pogodą, a gospodarze zapewnili pyszny poczęstunek i wspaniałą zabawę. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i już czekamy na zawody w przyszłym roku.

Na fotorelację zapraszamy na profil na FB.