| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Uśmiech seniora do życia. Drukuj Email
wtorek, 19 września 2017 08:34

senior03

Od września 2017r. seniorzy z Lekowa uczestniczą w projektach: „Seniorzy z pasją” oraz „Postaw na zdrowie – Senior 65+”. Uczestnictwo w projektach przyniosło seniorom wiedzę na temat nowych rozwiązań w rehabilitacji, zdrowego żywienia, różnych pracach rękodzielniczych, warsztatach gimnastycznych oraz nowych atrakcji i wrażeń podczas wyjazdu integracyjnego. Wspólcześni seniorzy są coraz bardziej świadomi, jak ważna w dobrym przeżywaniu starości jest aktywność w różnych dziedzinach życia, zarówno ta fiyczna, intelektualna, jak i społeczna, czyli podtrzymywanie kontaktów społecznych. Uśmiech, pogoda ducha i radość ze wspólnych spotkań mogą pomóc oswoić się ze starością i czerpać z jesieni życia to co najpiękniejsze.    

Ewa Wojtów – opiekun świetlicy.