| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

UKS AVATAR LEKOWO Drukuj Email
środa, 20 września 2017 08:23

uksr04

*ZMIANA SPOSOBU MYŚLENIA JEST TRUDNA, ALE MOŻLIWA - POTRZEBNE JEST ZAANGAŻOWANIE I WSPARCIE* SANITZ 15.09 - 17.09.2017 r.

W lutym tego roku, podczas ferii zimowych, w ramach współpracy z zaprzyjaźnionym klubem z Sanitz w Niemczech, byliśmy organizatorami i gospodarzami zimowego obozu sportowego, podczas którego gościliśmy 25 młodych piłkarzy z klubu Union 3 Sanitz.

W ramach tej współpracy, niejako w rewanżu zostaliśmy zaproszeni do udziału w podobnym obozie zorganizowanym w dniach 15.09 - 17.09. 2017 na pięknych obiektach sportowych gminy Sanitz. Głównym koordynatorem wyjazdu z naszej strony był Kierownik Referatu Sportu i Kultury Gminy Świdwin Pan Sebastian Basiejko. Trzy dni zajęć o dużej intensywności, prowadzonych przez czterech trenerów HSV Hamburg, klubu grającego w Bundeslidze, wyjazd do parku trampolin " Kinderland " w Roggeentin oraz gry i zabawy do późnych godzin wieczornych takich jak piłka ręczna "skarpeta", wspinanie na drążki, wyścigi śpiworów świetnie uzupełniały zabawową część obozu.

Serdecznie dziękujemy za trzy dni wspaniałej zabawy.

Trener Uks Avatar Lekowo Krzysztof Gancarz.