| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Sukces „Dąbrowiaków” Drukuj Email
środa, 04 października 2017 10:56

IMG 0210

W ostatni wrześniowy weekend Zespoły Ludowe „Dąbrowiacy” i „Barwinok” z Rusinowa wzięły udział w XV Artystycznych Spotkaniach Seniorów w Międzyzdrojach. W przeglądzie uczestniczyły 44 zespoły w kilku kategoriach. Oba zespoły zostały gorąco przyjęte przez publiczność i docenione przez jury. „Dąbrowiacy” wyśpiewali I miejsce, a „Barwinok” otrzymał wyróżnienie. Od wielu lat w Międzyzdrojach jest zwyczaj prezentacji zespołów poza sceną, na ulicach i deptakach miasta. W tym roku członkowie zespołów „Dąbrowiacy” i „Barwinok” podczas ulicznych mini koncertów spotkali się z wieloma wyrazami sympatii ze strony publiczności. Wielu z nich przyjechało do Międzyzdrojów specjalnie, aby nas posłuchać.