| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Edukacji Narodowej Drukuj Email
poniedziałek, 16 października 2017 09:34

Dzień Edukacji Narodowej

P1060087

13 października 2017r. obchodziliśmy w gminie Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość miała miejsce w Świdwińskim Ośrodku Kultury. Swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Świdwin Kazimierz Lechocki, Pani Joanna Anglisz – Myszka Zastępca Wójta Gminy Świdwin, Pani Anna Olejniczak Przewodnicząca Rady Gminy Świdwin, Pani Halina Czajkowska- Sekretarz Gminy Świdwin, Pani Wiesława Reszczyńska –Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego, Pan   Piotr Sieradzki-Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu, Etyki Radnych Gminy Świdwin, nauczyciele i pracownicy emeryci i nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi pracujący dzisiaj. Rozpoczęliśmy od piosenki „Nie liczę godzin i lat” Andrzeja Rybińskiego, którą pięknie zaśpiewał ks. Hubert Smołkowicz. Na uroczystości wręczano nagrody Wójta Gminy Świdwin oraz nagrody Dyrektorów szkół. Przed ponad stu osobową publicznością wystąpiły solistki: Karolina Bożek, Zuzanna Sykuła, Michalina Połowin i Milena Bies oraz Zespół Taneczny „Refleks” z Publicznej Szkoły Podstawowej z klasami gimnazjalnymi im. Ziemi Świdwińskiej w Lekowie. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie , Zespołowi i Solistkom za udany, pełen emocji występ, pedagogom i pracownikom życzymy samych sukcesów w pracy i w życiu osobistym.