| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Przegląd Piosenki KARAOKE w ŚDS w Klępczewie Drukuj Email
poniedziałek, 23 października 2017 12:57

I Przegląd Piosenki KARAOKE w ŚDS ,,Razem Łatwiej” w Klępczewie za nami. W ramach imprezy spotkali się dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Bierzwnicy oraz z Zespołu Szkół w Lekowie, a także dorośli z terenu Gminy Świdwin.

Było głośno i radośnie, a po każdym występie brawa nie ustawały. Poziom był bardzo wysoki, więc jurorzy nie mieli łatwego zadania,. Gdy nadszedł moment ogłoszenia werdyktu serca Wykonawców piosenek biły jak oszalałe. Jury orzekło, że wszyscy zasłużyli na nagrody i każdy Uczestnik Przeglądu otrzymał puchar, dyplom i słodką niespodziankę, co wywołało uśmiechy na twarzach.

 Przegląd Piosenki KARAOKE w ŚDS w Klępczewie za nami